masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz 

ANKARA EVDE MASÖZ TERAPİST

  • Listed: 13 Mart 2018 11:43
  • Expires: This ad has expired

Description

Yeni rus masöz ve  Ankara masöz ilanlarını inceleyebilirsiniz. Her biri profesyonel ve sertifikalı uzmanlar arasından Ankara’da size en yakın masözlerden birini tercih ederek masaj hizmeti alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, ana sayfada yer alan masöz ilanlarını okumak ve değerlendirmek.

masöz ankarada sizleri bekleyen ve profesyonel masaj hizmeti sunan masöz ve masörlerin ilanlarını bulabilirsiniz.

Masöz Ankara ilanlarını incelemeden önce, masaj konusundaki yazılarımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Masaj konusunda bilginiz arttıkça, aslında neye ihtiyacınız olduğunuzu daha sağlıklı tespit edebilir ve doğru kararlar alabilirsiniz. Kısaca masaj konusunda bilgi vermek gerekirse; çeşitli ovma, germe, çekme hareketleri ile vücudun belirli bölgelerine yapılan baskılar sonucunda kasların rahatlamasına yönelik uygulamalar bütünüdür diyebiliriz. Bunun çok çeşitli türleri olmakla beraber günümüzde en bilinen çeşitleri; İsveç masajı (klasik masaj), refleksoloji, aroma terapi, thai masajıdır. Bunlar dışında sporcular için özel spor masajları uygulamaları mevcuttur. Masaj bazen rahatlamak, bazen şifa bulmak çin yapılan bir uygulama olmakla birlikte, amatör ellerde zarar verici bir uygulama haline dönüşebilir.

Günümüzde lise mezunu ve masaj konusuna ilgili herkes masör sertifikalarına sahip olabilir. Bunun için yapmanız gereken milli eğitim bakanlığının ve bazı özel okulların düzenlediği kurslara kayıt yaptırıp, sınavları başarı ile vermek. Kurs sonunda sertifikalarınız teslim edebilir ve aktif meslek hayatına başlayabilirsiniz. Sertfikalı uzmanların sayısı yeteri kadar olmadığı için piyasada kalifiye eleman sıkıntısı yaşanmaktadır. Bu sektörde maaşınızı siz belirlersiniz. Ortalama 2 bin civarı olan maaş baremi, yetenekleriniz, bildiğiniz masaj türleri ve müşteri ile olan memnuniyet ilişkiniz nispetinde artar yada azalır. Her meslek grubunda olduğu gibi, bu meslek grubunda da iyiler, yetersizler mevcut. Yalnızca bir kursu bitirerek terapisyen olmak pek mümkün değil. Bunun için uzun saatler süren uygulamaları deneyimlemeli, çok farklı masaj türleri konusunda dağarcığınızı genişletmelisiniz.

Masaj Sepeti siz değerli ziyaretçilerine bu konularda en doğru bilgileri sunmak ister ki, siz de tercihlerinizi buna göre yapın. Masözler genel olarak piyasada spa merkezlerinde, masaj salonlarında, sağlık&fizyoterapi merkezlerinde, spor tesislerinde, güzellik merkezlerinde çalışırlar. Serbest olarak çalışan masözler de bulunmaktadır. Bu iki çalışma şeklinin de kendi içinde avantajları ve dez avantajları bulunur.

Herhangi bir işletmede çalışan bayanlar sizi ağırlamak konusunda sıkıntı yaşamazlar. Bu tarz çalışan kişiler genelde hizmetlerini çalıştıkları ortamda verirler. Bir masaj salonuna gitmenin ayrıcalığı, farklı bir atmosferde olduğunuzu hissetmeniz, size özel bir masaj odasında bu hizmeti almanız ve seans sonunda duş alabilmenizdir. Temiz havlular, ikramlar, bekleme ve dinlenme odaları ile herşey sizin rahatınız için düşünülmüştür.

Serbest çalışan insanların şöyle bir avantajı vardır; bu hizmeti iş yerinizde veya uygunsa evinizde alabilirsiniz. Seans sonunda gevşeyip hemen uykuya dalabilmek gibi bir avantajınız olur. Masaj sonunda uyuyabilmek çok faydalıdır. Serbest çalışanların bir sonraki seans için düzenlemeleri gereken randevu, adres bilgileri, oraya olan ulaşımda geçecek süre ve bu arada dinlemeleri gerektiğini de düşünürsek daha meşakkatlidir. Bu nedenle ister serbest, ister bir işletmede çalışsın; kendi yerinizde aldığınız hizmetlerde masöze bahşiş vermeniz nezaketli bir davranış olacaktır kesinlikle.

Listing ID: 9085aa5a313ea050

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply