masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz 

ANKARA MASÖZ TELEFONLARI

  • Listed: 21 Mart 2018 17:38
  • Expires: This ad has expired

Description

En basit tabiri ile ovma, ovarak iyileştirme anlamına gelen masaj; ortaya çıkışının ardından beraberinde pek çok farklı yöntemi getirmiş oldu. Klasik diye tabir edilen masaj yöntemleri ile birlikte aynı zamanda çeşitli yağlar ve taşlar ile yapılan masajlar da şimdilerde pek çok insan tarafından sıklıkla tercih edilir hale geldi. Fakat bu masajların yanında gün geçtikçe popülaritesi artmaya başlayan yeni bir masaj türü var. Ve bu masajın yapılışı, diğer masaj türlerinden oldukça farklı. Ankara Masöz adı verilen masaj türü, adından da anlaşılabileceği gibi 2 kişi tarafından yapılmakta.

Normalde tek bir kişinin yaptığı masaj türünde bile elde edilen etki oldukça fazla iken Ankara masöz ile birlikte bu etki ikiye çıkmış oluyor. Bu tarz bir masajın yapılabilmesi için en önemli olan şeylerden bir tanesi de, masajı yapacak olan iki masözün birbiri ile uyumu. Çünkü aksi bir durumda yapılacak olan masaj, kişiyi rahatlatmak yerine çok daha rahatsız etmeye başlayacaktır. Böylesine bir durumun meydana gelmesini engellemek adına, Ankara masajı yapılırken bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olan masörlerin seçilmesi çok daha doğru olacaktır.

Ankara Masaj İle İki Kat Etki

Yapılacak olan Ankara masajında temel olarak yapılması gereken şeyler, uyumlu hareketler. Bu sayede iki kişi, ahenkli bir şekilde vücuda masaj yapmaya başlamakta ve bu sayede de vücudunda gerek sorun olan ya da yalnızca rahatlamak adına masaj yaptırmak isteyen kişiler, masajdan istediklerini tahmin edebileceklerinden çok daha fazla bir şekilde almış olmaktadır.

Bu masaj genel olarak vücudunda yer alan enerji merkezleri kapalı olan enerji düşüklüğünden rahatsız olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise iki kişi tarafından yapılan bu masaj ile enerji noktalarına yapılan basınç da artmaktadır. Artan basınç ise tıkanmış olan enerji merkezlerine doğrudan etki eder ve bu bölgelerin rahatlamasını sağlar. Ve yapılacak olan bu masaj sonrasında ise daha öncesinde hiç olmadığı kadar rahatlamış ve yenilenmiş bir şekilde masaj salonundan ayrılır.

  

136 total views, 1 today

  

Listing ID: 825a93ffc958add

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply