masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz 

ANKARA OTELLERDE MASAJ SPA HAMAM

  • Listed: 26 Şubat 2018 23:15
  • Expires: This ad has expired

Description

Otelde Masaj Keyfi

Son yıllarda masaj salonlarına ve spa merkezlerine olan talebin artışı ile müşterileri için havuz, sauna, solaryum, spor salonu gibi çeşitli imkanlara sahip olan oteller seçeneklerine masaj ve spa merkezlerini de eklemiş bulunuyor. Tatil otellerinin yanı sıra şehir otellerinin de ilgi gösterdiği masaj salonları masaj sektörünün gelişiminde, yayılmasında, tanınmasında ve rekabetin artışı ile kalitenin yükselmesine olanak sağlamıştır.

Otellerde Yaptırılabilecek Masaj Türleri

Otellerin yıldız sayısı, bulundukları şehir, bölge, şehir içerisindeki konumları, kaliteleri, müşteri potansiyelleri, müşteri profilleri ve aktifliklerine göre otellerin masaj salonlarında uygulanan masajlar çeşitleniyor. Otellerde uygulanan kaslardaki gerginliği azaltmak amacıyla yapılan klasik masaj, kaslarda ve eklemlerde meydana gelen gerginlikleri azaltan thai masajı, koklama ve deriden alınma yolu ile vücuda faydalı yağların dinlendirici ve iyileştirici uygulandığı aromaterapi masajı, eklem kireçlenmesi ve stres kaynaklı sorunların tedavisinde kullanılabilen sıcak taş masajı, güne zinde başlamak için tercih edilen İsveç masajı, sportif etkinlikler öncesinde ve ya sonrasında tercih edilen spor masajı, kan ve lenf dolaşımındaki bozukluğu gidermek ve selülitlerin tedavisi amacıyla uygulanan anti selülit masajı, uzak doğu geleneksel tıbbının en önemli noktalarından olan ayaklara yapılarak vücudun diğer bölgelerini uyarmak amacıyla yapılan ayak masajı, başa yapılan hint masajı otelde masaj keyfi yaşamanızı sağlayacaktır.

Otellerde uygulanan masajlara ek olarak kronik gerginliklerin giderilmesini sağlayan derin doku masajı, dokularda ödem birikimini önleyici manüel lenfa drenajı, akapunktura dayalı temellere sahip shiatsu masajı, nöronların uyarılması sureti ile ilgili organın uyarılmasını sağlayan refleksoloji, akapunktur noktalarına parmaklarla baskı uygulanarak yapılan akupressür, kafatasına yapılan cranio-sacral terapi gibi farklı masaj çeşitleri de eklenebilir.

Şehir otelleri müşterilerine farklı seçenekler sunarak uygun fiyatlara otellerinin tüm imkanlarından yararlanmalarını sağlamaya çalışıyorlar. Bunun için konaklama ile birlikte sunulan spa, sauna, masaj seçenekleri ile otelde masaj keyfi çok uygun fiyatlara yaşanabilir. Otelde masaj keyfini canlandıracak çikolata terapisi, kırmızı şarap terapisi, peeling terapisi, süt terapisi ve bal terapisi gibi spa seçenekleri de tercih edilerek unutulmaz bir gün yaşanarak yoğun bir haftaya zinde başlanabilir.

Listing ID: 9275a92d2ff6f624

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply