masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz 

KEÇİÖREN EVDE MASAJ DENEYİMİ

  • Listed: 28 Şubat 2018 22:26
  • Expires: This ad has expired

Description

Son yıllarda ülkemizde de yoğun ilgi ile karşılaşan masaj kültürü, önemli atılımlar ile dünya genelinde de terapi ve tedavi amaçlı olarak gözdeliğini korumaktadır.

Bugün cilt sağlığından bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine, solunum yollarının düzenlenmesinden stres ve depresyon sorunlarının giderilmesine kadar geniş bir yelpazede hizmetlerini yerine getiren masaj kültürü beş bin yıldır insanoğlunun sağlık sorunlarına çözümler sunmaktadır.

Milattan önce üç bin yıllarında Eski Çin medeniyetinde ilk bulgularına rastlanılan masaj, bedensel sağlığın korunmasının yanı sıra savaşlarda meydana gelen yaraların iyileştirilmesinde kullanılıyordu. Milattan önce iki bin beş yüz yıllarında Eski Yunan medeniyetinde ruhsal dinginliğin kazanılmasında da kullanıldığı görülen masaj, adını Eski Yunancada yoğurmak anlamına gelen “massien” kelimesinden almaktadır.

Evde Masaj Hizmetleri

Günümüzde gelişim ve değişimi hızlı bir biçimde yaşayarak nitelikli bir hizmet anlayışı ile insan sağlığı konusunda fayda sağlayan masaj uygulaması, tıp tarafından da alternatif olarak kabul görmüş bulunmaktadır. Kalp ritminin sağlanması gibi faydası bulunan masajın diğer yandan günümüz iş hayatında masa başı çalışmalarda genelde yanlış oturma pozisyonları nedeniyle ortaya çıkan bel, boyun, sırt, kalça ağrıları gibi sağlık sorunlarına da çözüm olmaktadır.

Tüm hizmet ve çalışmalarını kurumsal ilkelerine bağlı olarak yerine getiren ve yüksek müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerini müşterilerine yüksek nitelikte sunan kuruluşumuz, evde masaj uygulaması ile hizmetlerine bir yensini daha eklemiş bulunmaktadır. Zaman tasarrufu, evden çıkamama gibi durumlarda özel tercihe bağlı olarak gerçekleştirdiğimiz evde masaj uygulaması ile kuruluşumuz, tüm hizmetlerinde olduğu gibi bu uygulamasında da disiplinli ve titiz çalışma prensipleri hareket etmektedir.

Evde masaj uygulaması ile hizmetlerine bir yenisini ekleyerek üst düzey hizmet anlayışını hayata geçiren kuruluşumuz, geçmiş yıllarda edindiği deneyim ve birikim ile çalışmalarında tamamen profesyonel olarak hareket etmekte olup, tüm masaj hizmetlerinde diplomalı ve konusunda uzman personel kadrosu ile sağlıklı ve hijyenik olarak faaliyet gerçekleştirmektedir. Evde masaj uygulaması ile müşteriye hizmet sunan kuruluşumuz, günümüz modern firma anlayışına uygun olarak hizmetlerini haftada yedi gün, günde yirmi dört saat kesintisiz olarak yerine getirmekte ve kurumsal olarak hareket etmektedir.

   

149 total views, 1 today

  

Listing ID: 9045a92d5b6ec74b

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply