masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz 

VİP EVDE MASAJ HİZMETİ SUNAN BAYAN

  • Listed: 7 Mayıs 2018 15:54
  • Expires: 79 days, 16 hours

Description

Yaşantısının en ateşli gecesini yaşamaya hazır mısın? Zira bayan olarak ben sana yaşantısının en ateşli gecesini yaşatmaya hazır bir İzmir kadın.
İstersen hangi renk kıyafet giyeceğimi dahi seçebilirsin. Öylesine güzel kıyafetlerim ve kelepçe kırbaç gibi oyuncaklarım bulunmaktadır ki izmir bayan olarak beni kıyafetlerim üzerimdeyken bile becermek isteyebilirsin. Beni gördüğün anda bana doğru kalkan bir şeyler olacak. Ama merak etme bayan olarak ben onun dilinden anlarım.
Hatta belki dilim ona ilişki eder de daha çok şahlandırırım. O defa kez kıymetli küçüğün kendisini daha önce hiç bu kadar kıymetli hissetmedi. Bir bayan olarak sana yaşantısının en ateşli gecesini yaşatacağım diyorum ve sen hala bekliyor musun?Beni bir gece de becerebilirsin fakat bayan olarak beni bir kere becerdikten ardından her gece becermek isteyeceksin.
Ateşli dudaklarım bedeninde dolaşırken öyle bir zevke geleceksin ki ismini sorsam yanıt veremeyeceksin. En özel kadın ile temasa girerek onu becermek, kalçasını avuçlamak her Türk erkeğinin yaşaması lüzumlenen bir şey. bayan olarak benimle bir kere seviştikten ardından bana sonsuz güveneceksiniz ve bir izmir olarak sana söz veriyorum beni her becermek istediğinde, bayan olarak benimle her sevişmek istediğinde i bacaklarıma ve ateşli kalçalarıma dokunman içersinde yanı sıra olacağım. İnlemelerim günler süresince kulağında kalacak. Senin istediğin parfümü sıkacağım fakat sen benim tenimin kokusuyla bile azacaksın.
İzmir Temiz olarak beni defa kez hızla becermek isteyeceksin ve bir akşamda esasen doymadan ve bıkmadan becereceksin.

Listing ID: 3535b6996367e564

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply